Kiss of Fire
Spark, Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Johannes Witt
- EAN / barcode
- 0885470037318
- Formaat
- Digitaal
Met "Kiss of Fire" presenteert Spark zijn nieuwste project en geeft het opnieuw een krachtig voorbeeld voor het overschrijden van muzikale grenzen. Het ensemble staat bekend om zijn onderscheidende en gevarieerde programma's die traditionele genregrenzen overschrijden en klassieke muziek steeds opnieuw definiëren. Voor "Kiss of Fire" werkte Spark samen met het Württemberg Chamber Orchestra Heilbronn. Deze ontmoeting geeft het karakteristieke geluid een nieuwe tonale dimensie en breidt het spectrum van het ensemble uit met een extra orkestrale klankkleur.
Tracklist
- 01 Kiss of Fire: Love and Hate 04:58
- 02 Kiss of Fire: When Love Comes Knocking 04:10
- 03 Kiss of Fire: I Have Loved and I've Been Loved 04:36
- 04 Kiss of Fire: Again, Again, Again, Again, Again 03:13
- 05 Kiss of Fire: Together Forever 03:31
- 06 Kiss of Fire: Dawning of Lovelight 03:39
- 07 Kiss of Fire: For a Special Lady I Know 03:20
- 08 Kiss of Fire: When the Party Is Over 05:39
- 09 Kiss of Fire: Five Senses in Love 04:42
- 10 The Art of Forgiving 02:30
- 11 Waltz of the Ladybirds 01:30
- 12 What the Night Promised 02:03
- 13 Patti Is Dancing 01:36
- 14 Touch Her Soft Lips and Part 01:45